Skip to content

This cache has been archived.

Vilnis: Thanks to all, who attended event.

Please log out from cache this TB: http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=6b248b91-9ffc-4f7a-a50c-5dd0d86b441b

See you all next time!

Vilnis

More
<

WWFM X - Welcome to the "Mega Riga 2013"

A cache by Mega Riga team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 04 May 2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


The 10th World Wide Flash Mob Event
04.05.2013Ir pienācis tas brīdis, kad kārtējo reizi (mūsu valstī jau otro) piedalamies vispasaules flashmob turnīrā un gribam saņemt suvenīru par piedalīšanos. Šoreiz flashmobs būs unikāls - varbūt ne tik daudz šokēsim kādu garāmgājēju pie Brīvības pieminekļa, bet gan centīsimies popularizēt jūlija mega eventu, kurš būs pirmais Baltijas valstīs. 4. maijs mūsu valstī nu nemaz nav tas pareizākais datums, kad censties izaicināt tiesībsargus uz sarunu vai skaidrošanos mēģinot sarīkot kādu nesankcionētu mītiņu pilsētas centrā. Tādēļ izvēlamies citu taktiku - ejam prom no centra un daram to visu sevis dēļ. Satiekamies dotajās koordinātās un izpildam vienkāršu atrakciju - nikno kāmju sievišķās puses pavadībā uzzīmējam stadionā skaistu Mega Riga uzrakstu. Katrs ņem līdzi vismaz trīs krāsainu balonus ( drīkst arī vairāk ), piepūšam tos un čūskiņā izstaigājam deju kolektīva cienīgu zīmējumu. Šo aktivitāti centīsimies nofilmēt un popularizēt pasaulē.


Pulcējamies norādītajās koordinātās plkst. 9:00. Paredzamais eventa laiks ne ilgāk par 15 minūtēm.

Uz tikšanos!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.