Skip to content

<

Pa ceļam uz mājām

A cache by kazhe Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/26/2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Daudzi no mums mēdz atrast kādu slēpni pa ceļam uz mājām. Dažam šādā veidā gadās atrast vairāk, citam - mazāk. Bet diez vai kādam tas gadās tik bieži un tik dažādās vietās kā Gatimk. Šis slēpnis ir veltīts zīmīgam notikumam - Gatak 10'000 pa ceļam uz mājām atrastajiem slēpnim. Ievērojot konkrētā slēpņa lokāciju, domāju, ka vakara maršrutā uz mājām tas lieliski iederēsies.


Slēpnis ir novietots pie slēgtās dzelzceļa līnijas Glūda-Reņģe. Koordinātēs tu ieraudzīsi kādu konstrukciju. Objekts šķita pietiekami interesants, lai tā dēļ dotos pēc 3 kilometrus attālāk iepriekš novietotā konteinera un to pārvietot uz šejieni. Koordinātes varētu nebūt precīzas, bet uzdevums ir gluži vienkāršs - slēpnis ir UZ konstrukcijas. Veidi, kā tam tikt klāt, droši vien ir vairāki. Izvēlies tev piemērotāko, un - esi uzmanīgs!

Paldies slēpņotājam sirams par objekta precīzāka raksturojuma iegūšanu (un Tomam Altbergam no Dzelzceļa muzeja par sniegto informāciju):

Pavisam īsi pirms okupācijas 1939-1940. gadā Šmita cementa fabrika uzsāka apgūt Auces kaļķakmens karjeru un tieši tajā vietā no jaunizveidotā Raktes pieturas punkta uz karjeru izbūvēja šaursliežu dzelzceļu. Tas pastāvēja vismaz līdz Otrā pasaules kara beigām. Visdrīzākais, ka attēlos redzamais objekts ir paliekas no pārkraušanas rampas (augšā brauc šaurās vagonetes un ber iekšā apakšā stāvošajos platsliežu vagonos). Reņģes līnija netiek klapēta ciet gan tāpēc, ka ES tagad ved tiesvedību pret Lietuvu par to, ka viņi aizklapēja savu daļu. Mūsējie tikmēr taisās piedzīt zaudējumus un kā tad izskatīsies, ka paši aizklapē!? Otrkārt, Reņģē reizēm tur nevajadzīgos vagonus, kurus citur nav kur likt.

FTF: Gatisk (kurš gan cits!)
Slēpņa ideja un nosaukums: SNlEGS
Izpildījums: kazhe un Ziemassvētku pārgājiena II komanda

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.