Skip to content

This cache has been archived.

Knagis: Vēlreiz paldies visiem apmeklētājiem!

More
<

Maker Madness

A cache by Knaģis, Niknie kāmji Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 06 April 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Par godu Maker Madness nedēļai aicinām sanākt kopā un draudzīgā gaisotnē piedalīties diskusijā par to, kas būtu ideālais slēpnis mežā. Kāpēc tieši par mežiem - jo lielākā daļa slēpņotāju Latvijā nevar tā vienkārši paiet garām putnu būrītim kokā, katrs dobums izraisa aizdomas, bet katra aizdomīga zaru un mizu kaudzīte uzrunā un aicina pārliecināties, vai tur apakšā kas neslēpjas.


Taču diezgan bieži izskan jautājumi, kā tad to būrīti piestiprināt – vai ir labi to piesiet pie koka, varbūt labāk ir pienaglot…

Vai vispār ir labi kāpt kokos, un kādu postu tiem nodara neskaitāmi kāpēji. Kādos kokos noteikti nevajadzētu likt kāpjamos slēpņus un kuros to var darīt...

Pasākumā piedalīsies Rīgas mežu Gaujas mežniecības mežzinis un mežsargi. No mūsu puses izstāstīsim, ko īsti ietver slēpņošana; varēsim uzzināt par to, ko īsti drīkst vai nedrīkst mežos un Piejūras dabas parkā, noskaidrosim iespējas saņemt atbalstu CITO organizēšanai Pierīgas mežos un izrunāsim citus interesējošos jautājumus. Jebkādus sev interesējošos jautājumus vēlams pieminēt savos will attend logos.

Izveidosim arī nelielu izstādi par to, kādi slēpņu konteineri eksistē - būs gan apskatāmi dažādi PET eksemplāri, gan milzu munīcijas kaste. Ja kādam ir pieejams kāds interesants konteiners, ko uz pasākuma laiku varētu izrādīt, lūdzam to paņemt līdzi. Var arī ņemt līdzi bildes no labākajiem konteineriem, ko esat atraduši.


Lai sarunas raitāk vestos, paralēli notiks darbības ap un uz grila. Katram aicinājums paņemt līdzi tik daudz gaļas, uzkodu, dzērienu, cik pats apēdīs, liksim visu uz kopējā galda. Organizatori noorganizēs grilu, ogles un pārējos aksesuārus.

Ierašanās koordinātās 12:30, ilgums atkarīgs no mums pašiem.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.