Skip to content

This cache has been archived.

BO!!!GEO: BO ARCHIV!!!

More
<

MAKER MADNESS OSTRAVA!!!

A cache by BO!!!GEO Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 03 April 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


MAKER MADNESS OSTRAVA!!!


Šílenství dorazilo i do Ostravy!Přelom března a dubna je ve znamení eventového šílenství. A ne ledajakého - v odbobí od 28. března do 7. dubna se Grounspeak rozhodl poděkovat všem, bez kterých by geocaching nebyl možný - tvůrcům kešek.

Zveme vás tímto na ostravský Maker Madness event, který se uskuteční ve čtvrtek 3. dubna od 17:00 v areálu Myslivna v Ostravě-Porubě. Budeme se družit, jíst, pít, veselit se a v duchu Maker Madness eventů si také zkusíme něco vyrobit ;-).

KDY A KDE?

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 3.4.2014 od 17:00 v areálu Myslivna v Ostravě-Porubě. Myslivna není v tuto dobu běžně v provozu, takže se tu nebudeme míchat s mudly a budme mít vše pro sebe. Na Myslivně se dá sedět uvnitř i venku (venkovní posezení je částečně zastřešené). Myslivna je hospoda, takže kromě výčepu a běžných alko i nealko nápojů se tu dá zakoupit i malé občerstvení.
Poznámka k parkování - přímo k Myslivně se nedá dojet autem, je tam značka zákaz vjezdu. I když místa je tam dost a auta tam běžně zajíždí, doporučujeme raději zaparkovat před značkou nebo někde u přilehlých domů, případně u VŠ kolejí a udělat si malou procházku přes les a pole.

CWG budou, napište prosím vaše požadavky na počet do logu.

Event je součástí celosvětové série eventů Maker Madness. Každý kačer, který si zaloguje logem attended event, zařazený do tohoto projektu, získá od Groundspeaku speciální suvenýr do svého profilu.


PROGRAM EVENTU


Kromě klasického eventového pokecu jsme si pro vás připravili soutěž o nejhezčí vyrobenou kešku. Myslivna je v podstatě v přírodě, takže máte možnost využít darů lesa nebo si klidně krabičku připravte už doma a přijďte se pochlubit se svým výtvorem! Určitě se stanete skvělou inspirací pro ostatní! Co se nářadí týče, něco málo svého doneseme, ale bude lepší, když si donesete vše své.

Stejně jako zpracování kešky umí potěšit i hezky provedený logbook. Druhou kategorií tedy bude soutěž o nejhezší logbook. Tak jako u krabičky i u kešky máte možnost vyrobit si jej na místě nebo v předstihu doma.

Třetí soutěžní kategorií je ručně vyrobený předmět na výměnu do kešek - zde se vaší fantazii meze nekladou a můžete prezentovat jakýkoliv svůj výtvor!

Výroba a přihlášky hotových děl do soutěží proběhnou v čase od 17:00 do 19:00. Od 19:00 bude zahájeno všelidové hlasování a krátce nato, po sečtení hlasů, budou vyhlášeni vítězové. I po skončení soutěže budeme mít samozřejmě možnost dále sedět, klábosit a vyrábět, minimálně do 21:00.

V případě hezkého počasí a za předpokladu, že si z blízkého lesa přineseme dřevo bude paralelně s celým programem možnost opéct si na ohni buřty nebo jiné pochutiny. Pozor - v rámci konkurenčního boje je zakázáno pálit výtvory ostatních soutěžících! ;-).

Pokud máte tip na skvělou kešku, logbook nebo předmět na výměnu, budeme rádi, pokud do svého logu přidáte, jako inspiraci pro ostatní, fotku nebo odkaz. Děkujeme a těšíme se na vás!


BO!!!GEO

Více informací o projektu BO!!!GEO naleznete na našich stránkách www.bogeo.cz. Budeme rádi, když se k nám připojíte!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.