Skip to Content

<

GVT #0 Vyhlidka na prehradu

A cache by Gracjan gang Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/24/2014
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Velevážené obecenstvo, ctění posluchači, náš věrný fanclube!


Ano díky, dosti již bylo aplausu, utište vřavu, zklidněte ovace, díky, díky! Skutečně, po stovkách prosebných, parfémy drahých značek navoněných dopisů, po tisících lkavých mailů, vyslyšeny byly Vaše žalozpěvy a Mistr právě ohlašuje svůj slavnostní comeback. Jsme rádi, že se řady Vás věrných neustále rozšiřují a slovo Mistra padá na úrodnou půdu. Jeho moudrem prosycená poselství zklidnila Vaše rozjitřené duše, jeho hlubokomyslné texty písní Vás naplnily štěstím a ukázaly Vám tu správnou cestu životem. A nyní… Nyní je třeba ve Vaší cestě osvícení postoupit na vyšší level. Zpřetrhat pouta s prachem země, povznésti se a přiblížit se nebeským výšinám. Tam až je schopen vyletět snad jen Mistrův hlas. Tam v oblacích budou Ti, kteří mu naslouchají, schopni nalézt jeho další poselství. Tedy vítejte na další cestě za poznáním tajů Velkého Mistra. Zde se pozná, kdo z Vás je opravdový následovník Jeho slova! A nezapomeňte: Gracjan Vás Vidí, Gracjan Vás slyší, Gracjan je Velký!

Gracjan na stromě

Návrat ke kořenům


Rozhodli jsme se, že už Vás nebudeme zásobovat dalšími piosenkami či recepty z mistrovy dílny. Jistě už je všechny znáte. Tentokrát Vás nečeká žádné luštění či počítání. Dnes přijměte pozvánku k návratu ke kořenům geocachingu. Zavedeme Vás na dosud téměř neprobádaná místa a seznámíme Vás s překrásnými výhledy do krajiny. Jistě Vás napadne, kde že je háček? Snad jen, že krabičky nejsou tak úplně u země. Přece jen o pár metrů výš budete mít lepší rozhled. Pokud nevlastníte arboristickou výbavu nebo neumíte lézt jako medvídek, ke zdolání keší vám postačí žebřík o minimální délce tří metrů.

zebrik

Gracjan - Vyšší tón


Tato keš je součástí série Gracjan - Vyšší tón. Série čítá 6 tradiček a jednu bonusovku.

Nezapomeňte si opsat BONUSOVÉ ČÍSLO!

Pokud Vás tradičky ani stromy neberou, navštivte naši sérii Gracjan Tour.
Pokud je Vám smutno při cestách na Moravu, můžete navštívit jednu moc pěknou kešku v Brně.

CWG


Pro prvních 50 úspěšných luštitelů, kteří odloví celou sérii včetně bonusu a nezlomí si vaz, je připraveno speciální CWG.

CWG

V bonusové krabičce je připraven poukaz na CWG, který prosím berte pouze jeden na jeden nick. CWG si pak vyzvednete na uvedených souřadnicích.

Závěrem


Mějte na paměti, že né každou kešku musíme mít! Nevydávejte se na sérii bez řádného vybavení!
Budeme rádi, když k logu přidáte nějaké fotografie, ať už z Vaší techniky lovu nebo z nějaké pěkné vyhlídky.


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.