Skip to content

This cache has been archived.

kazhe: events pirms brīža beidzies

More
<

Neslēpņošanas pusdienas (BYOP)

A cache by Brīvie radikāļi Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 10 September 2014
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Gluži ikdienišķs pasākums MiiT'ā - pasēdēšana pusdienlaikā, pusdienošana, sarunas. Bet - ar savu odziņu.

Šī būs tā reize, kad tev būs jāpierāda, ka slēpņošana tavā gadījumā nav atkarība, ka tu spēj ar cilvēkiem sarunāties arī par tēmām, kas nav saistītas ar plastmasas meklēšanu. Kāpēc tev tā būtu jādara? Jo pasākuma nolikums paredz sekojošo: sarunas par slēpņiem, to meklēšanu, trakabļiem, FTFiem, DNFiem, Juglas pokemoniem un tā tālāk šajā pasākumā būs stingri aizliegtas. Pamēģināsim veidot sarunas par citām tēmām - vai tā būtu Krievijas ārpolitika, sezonas gaidītākās teātra izrādes, puķkopība vai slavenību privātās dzīves tenkas, būtiskākais - šis ir izaicinājums pierādīt, ka mums var būt dzīve arī ārpus slēpņošanas. Šādos apstākļos arī viesu grāmata nebūs tāda kā citkārt.

Pasākuma formāts: norise no pulksten 13:00 līdz 14:00, jo šī ir pusdienlaika sanākšana, kur pie pusdienu galda normāli cilvēki sarunājas par normālu cilvēku tēmām.

Neaizmirsti - paņem līdzi savu rakstāmo (noderēs!).

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.