Skip to content

This cache has been archived.

iggyPL: Dzięki że byliście :)

More
<

Wyspa Geokeszerów

A cache by iggyPL Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 22 August 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie CITO w niezwykłym miejscu: na Wyspie Geokeszerów!22 sierpnia 2015 roku, zbiórka o godz. 11.00 pod koordynatami. Żeby to osiągnąć należy zaplanować wypłynięcie odpowiednio wcześniej (max. 30 minut) z dowolnego miejsca na linii brzegowej Jeziora Tuchomskiego. Jeden z waypointów pokazuje miejsce gdzie znajduje się wypożyczalnia sprzętu do pływania, ale możesz skorzystać z dowolnego innego pomysłu dotarcia. Uwaga! Dzieci biorą udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osób dorosłych! Dookoła wysepki znajduje się woda, a to niebezpieczny żywioł jeśli nie zachowuje się zdroworozsądkowych zasad.

Wyspa Geokeszerów będzie nam wdzięczna za posprzątanie po przypadkowych "turystach", którzy zostawiają tu po sobie śmieci.

A przy okazji sprzątania pogaworzymy sobie o wakacjach i spotkamy się w gronie dawno nie widzianych osób.

Proszę o logowanie udziału, żebyśmy mogli zorientować się w ewentualnym zapotrzebowaniu na sprzęt pływający. Nie gwarantujemy dostępności dla wszystkich chętnych, dlatego też proponuję żeby zaznaczając swoją spodziewaną obecność, zaznaczyć jeśli dysponujecie własnym sprzętem pływającym i wolnym na nim miejscem dla innych osób.

Organizatorzy zapewniają worki na śmieci i rękawiczki oraz geokeszowe niespodzianki :)
Dokonamy śmiertelnie poważnego aktu "przejęcia wyspy" na potrzeby społeczności.
Podpiszemy w eventowym logbooku uroczysty akt nadania nazwy "Wyspa Geokeszerów".

Czas trwania: około 1,5h. Czyli kończymy o 12.30. Śmieci zabieramy ze sobą na brzeg (punkt oznaczony jako Mini Port), skąd wyjadą na wysypisko.

Weźcie ze sobą dobry humor. Po sprzątaniu i małej przerwie na samodzielną eksplorację Jeziora Tuchomskiego w poszukiwaniu nowych skrytek (jest szansa, że tego dnia w Trójmieście będzie można ich podjąć 8 rodzajów) odbędzie się...
Pierwszy Doroczny Wyścig o Puchar Dobrego Ducha Wyspy Geokeszerów.
Branie udziału w dodatkowych atrakcjach nie jest warunkiem koniecznym do wpisania się do logbooka i zaliczenia eventu.
Nie mamy żadnych dodatkowych kryteriów wstępnych do wzięcia udziału, nawet wagowych.
Choć przydatne byłoby i wskazane gdyby każdy z potencjalnych uczestników zrzucił nieco kilogramów, żebyśmy się wszyscy na wyspie zmieścili :)

Do zobaczenia!

Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.