Skip to Content

<

Wokół Lasku Tarchomińskiego

A cache by GeoLog81 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/17/2015
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zapraszam do spacerowego scenariusza wokół Lasku Tarchomińskiego. Aby zagrać, należy pobrać scenariusz ze strony Wherigo.com, oraz uruchomić go za pomocą odpowiedniego oprogramowania, np. WhereYouGo.


Lasek Tarchomiński, położony na wydmie, to bardzo sympatyczne miejsce do spacerów zarówno w dzień, jak i w nocy. Tym scenariuszem zachęcam do odwiedzenia ciekawych miejsc położonych w jego pobliżu. Rozegranie scenariusza nie powinno zająć więcej niż godzinę, długość to ok 3,5 kilometra. 

Scenariusz można pobrać TUTAJ.

To mój pierwszy scenariusz WIGO, więc proszę o wyrozumiałość. Posiada on też zabezbieczenia przeciwko rozgrywaniu w emulatorze, dlatego też proszę rozgrywać go w sposób 'klasyczny', czyli w czasie grania mieć cały czas włączoną aplikację oraz sygnał GPS (aplikacja może działać w tle, ważne, aby sygnał GPS był cały czas aktywny). Drobne przerwy nie wpłyną na przebieg rozgrywki, ale np. zapisywanie stanu gry i wychodzenie ze scenariusza między strefami, aby oszczędzić akumulator mogą sprawić, że scenariusz 'wykryje' użycie emulatora. Mam nadzieję, że nie jest to duże uniedogodnienie, strefy są położone dość blisko i takie wyłączanie GPS nie ma i tak większego sensu, w dodatku można 'przegapić' strefę.

Po pomyślnym ukończeniu scenariusz wyświetli położenie finału wraz ze spoilerem oraz kod zakończenia gry do podania na stronie Wherigo.com

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

34 Logged Visits

Found it 33     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 5 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.