Skip to Content

This cache has been archived.

štír65: Posílám do archivu....

More
<

13. Slet znojemskeho geokacerstva

A cache by štír65 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 24 March 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Velikonoční „geostrike“ a Keš Znojemska 2015


Na „zelený“ velikonoční čtvrtek proběhne další tradiční event znojemského geokačerstva. Tentokráte, kromě přátelského posezení či příjemného pobavení, je pro vás přichystaná možnost zahrát si bowling. Samotný event započne již v 17:00 hod s tím, že jsou objednány 4 dráhy od 18:00 – 20:00 hod. Pro ty, kteří bowling nehrají, stydí se nebo jsou moc dobří a nechtějí kazit hru ostatním, jsem připravil i turnaj v pexesu, který bude probíhat souběžně s bowlingem. Takže záleží pouze na vás, do které soutěže se přihlásíte. První tři místa v obou soutěžích budou po zásluze odměněna FTF, STF, TTF. Po ukončení soutěží bude následovat vyhlášení „KEŠE Znojemska 2015“.

Kde se event koná:
Event se uskuteční v Bowling BARU v Příměticích na ulici Poštovní 535/15. Příjezd je přes ulici Krylovu. U BARU je možno odstavit svá geovozidla. GPS: N 48°52.791 E 016°02.093

Kdy se event koná: Ve čtvrtek 24. 3. 2016 od 17:00 do max. 1:00 hod.

Program eventu: Není nutné, abychom se všichni sešli přesně v 17.00 hod, ale soutěže budou začínat od 18.00 hod. a je potřeba před začátkem vědět, kolik se do jednotlivých soutěží přihlásí účastníků. Proto prosím, při přihlašování uveďte, zda se nějaké soutěže zúčastníte, abychom mohli vše připravit pro zdárný a rychlý průběh soutěží.

1. BOWLING – bude se hrát na 4 drahách, po čtyřech účastnících. Každý má možnost absolvovat dvě kola třeba i s výměnou dráhy (aby se nevymlouval). Počítá se pouze lepší výsledek!

2. PEXESO – podle počtu přihlášených hráčů bude provedeno losování do skupin (dvě nebo čtyři). Ve skupině se bude hrát systém každý s každým, dvě hry (takže výsledek bude 2:0 nebo 1:1), dosažené body se počítají. První dva ze skupin postupují do čtvrtfinále popř. do semifinále. V případě, že nebude ve skupině jasno o postupujících (stejný počet bodů) - rozhoduje vzájemný výsledek, pokud ani to nerozhodne, proběhne přímý souboj na jednu hru a vítěz postoupí. Čtvrtfinále, semifinále a o 3. místo se bude hrát na dva vítězné zápasy, FINÁLE pak na tři vítězné zápasy.

3. KEŠ ZNOJEMSKA 2015 – až ukončíme herně sportovní činnost (cca okolo 21.00 hod), proběhne vyhlášení keše, která se vám nejvíce líbila, byla založena v roce 2015 a je umístěna na okrese Znojmo. Nezapomeňte, že náš okres velký jest – od Lubnice po Hrušovany n/Jev. i k Mor. Krumlovu… Tady nastane asi kámen úrazu a různých sporů či názorů, protože každý má jiný pohled na případné hodnocení. Vím, že připravit keš dá značnou práci a jinak je to asi u tradičky a jinak třeba u mysterky, ale přesto jsem rozhodl já (coby násilně zvolený pořadatel eventu) tentokrát nečlenit keše na kategorie (tradička, multina, mysterka…). Jednak se to zjednoduší, jednak zpřehlední. Toto tedy máte možnost zohlednit při vašem výběru či návrhu nominace! Každý vlastník nicku (i ten kdo se eventu nezúčastní!!!), kdo odlovil nějakou keš na Znojemsku a nějak jej výrazně zaujala či obohatila jeho ducha, má možnost hlasovat. V roce 2015 bylo na Znojemsku založeno 68 keší, což je docela pěkná a pestrá tvorba místního kačerstva. Ze seznamu keší navrhne tři keše, které se mu nejvíce líbili a zašle je přes profil na můj e-mail. Já budu vést evidenci hlasů (hlas = 1 bod) v tabulce (na eventu předložím). Jednoduchým součtem hlasů vyhlásíme 5 nejlepších keší na okrese Znojmo v roce 2015.

Eventovné:
Startovné bowling : 120,- Kč (včetně 1ks CWG). Jsou objednány 4 dráhy po dvou hodinách – nevím, kolik se přihlásí hráčů, ani jak dlouho budeme hrát. V případě finančního přebytku buď rozpočítám a vrátím, nebo objednám na stůl něco na zakousnutí.

Startovné pexeso : 20,- Kč (včetně 1ks CWG).

Každé další CWG: 10,- Kč.

Občerstvení si hradí každý sám. Ve zmíněném baru je možnost zakoupení alkoholických i nealkoholických nápojů (na čepu – Plzeň 12°, Gambrinus 11°, Kozel 11°, o zeleném velikonočním se uvažuje?), kvalitního dlabance i rychlého občerstvení (Bowling BAR). Kuchyně bude otevřena do 21:30 hod a obsluha prosí o shovívavost při čekání na objednané jídlo (bude nás zde celkem dost) nebo je možno objednat s předstihem.

Dřeva: Stalo se dobrou tradicí k „našim“ eventům vydávat i CWG. Takže budou a každý kdo se zúčastní soutěže v bowlingu či pexesu je má je již hrazeno ve startovném. Pokud někdo nebude startovat v žádné soutěži (takový snad nikdo nebude) nebo bude chtít další dřevo navíc, bude k mání za tradičních 10,-Kč. Mám připravena i nějaká dřevěná překvapení, ale to spíše pro ty aktivní účastníky.

ZÁVĚREM: Tak myslím, že je na co se těšit, každý se může vyřádit podle vlastních možností. Následující den by mělo být volno a není teda třeba ani domů pospíchat. Takže po vás do přihlášky chci, aby každý napsal „CO BUDE HRÁT“, popř. pokud bude chtít dřevo navíc… A hlavně do neděle 20. března 2016 odeslal na můj e-mail přes profil názvy maximálně TŘÍ „nejkrásnějších, nejzajímavějších, nejpovedenějších, nejatraktivnějších …. keší, které nalezl na ZNOJEMSKU a byly založeny v roce 2015.

Vzhledem k tomu, že to byla moje první zkušenost s pořádáním eventu, chci poděkovat všem, kteří mě pomohli a poradili. Obzvláště pak zpracovateli přehledné tabulky keší.

Additional Hints (Decrypt)

Gragbxeágr wvaý rirag!

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

65 Logged Visits

Write note 14     Archive 1     Will Attend 25     Attended 24     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 27 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.