Skip to Content

<

150 Days Streak Challenge

A cache by geoPetros Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/19/2016
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


SLOVENČINA (SK)

Toto je geocache typu Challenge (tzn. výzva), ktorá vyžaduje, aby ste dosiahli 150 dní streak (teda nepretržitých 150 dní s nálezom aspoň jednej geocache).

Keška sa nachádza na úvodných súradniciach, ale nemôžete si ju zalogovať ako nájdenú, kým nesplníte podmienky. Poznámka k parametrom tejto kešky: D (náročnosť) sa vzťahuje na splnenie podmienky challenge, preto je D5 (vyžaduje významné úsilie, viď Ratings for Difficulty). T (terén) sa vzťahuje k finálnej krabičke tejto challenge v súlade s pravidlami pre challenge:
„We recommend that the difficulty rating be based on the challenge, the terrain rating on the challenge cache location“.

Čo je to streak?
Streak (caching streak) je udržiavanie radu nálezov geokešky každý deň. To znamená, že je potrebné každý deň nájsť a zalogovať aspoň jednu kešku.

Prečo práve 150 dní?
Toto číslo je zvolené s ohľadom na vyváženie obtiažnosti dosiahnutia cieľa. Podľa štatistík na stránke Project-GC bolo na Slovensku v momente vytvárania tohto listingu asi 75 kešerov, ktorí niekedy dosiahli aspoň 150-dňový streak. (Samozrejme úlohu zohralo aj to, že ako owner tejto challenge ju musím tiež spĺňať). Táto výzva je podľa štatistík jednoducho zhruba pre necelú stovku slovenských kešerov pokiaľ ide o streak. Pre zaujímavosť: v Česku momentálne spĺňa limit 150 dní streak asi 500 kačerov.

Výzva
Musíte mať 150 dní streak, teda nepretržitých 150 dní s nálezom kešky ľubovoľného typu a veľkosti.

Overenie splnenia výzvy
Na stránke Project-GC je k dispozícii Challenge Checker. Overí za vás, či spĺňate požiadavku. Nezabudnite, že stránka Project-GC môže mať aktualizovaný zoznam vašich nálezov s oneskorením.

PGC Checker

Varianty logovania
a) Ak už podmienky challenge spĺňate v momente nálezu finálnej krabičky, môžete tu rovno zalogovať Found It (Nájdené).
b) Ak spĺňate podmienky challenge, ale ešte ste neodlovili finálnu krabičku, môžete tu zalogovať poznámku (Write Note) o splnení. Fyzicky sa zapísať v logbooku finálnej krabičky môžete kedykoľvek neskôr a zmeniť poznámku na log Found It (Nájdené).
c) Ak ešte nespĺňate podmienky challenge, ale už ste sa fyzicky zapísali v logbooku finálnej krabičky, môžete tu zalogovať poznámku (Write Note). Po splnení podmienok môžete poznámku zmeniť na log Found It (Nájdené).

Ďalšie nejasnosti riešte s ownerom challenge cez e-mail.

Finálna krabička
Je umiestnená v prírode na krásnom a pokojnom mieste s veľmi pekným výhľadom na kotlinu Váhu pri Púchove. Od parkingu je to k nej nenáročná 20-minútová prechádzka po poľnej ceste. Zároveň to nie je príliš ďaleko od najbližšieho výjazdu z diaľnice (Púchov-Juh). Všimnite si jeden z atribútov a T4. Krabičku však odloví priemerne zdatná osoba aj bez pomôcok.
Krabička je vo veľkosti Small a obsahuje logbook, dve ceruzky, strúhadlo a určité množstvo xWG. Prosím, vymieňajte férovo.

Táto challenge bola inšpirovaná keškou Haggis Stroll ~ 150 day challenge streak.

Bavte sa a happy geocaching!


ENGLISH (EN)

The cache is at the listed cooordinates but you must read the page requirements to ensure your log for this cache is valid.

To log this cache which is at the listed coordinates, you must achieve a 150 day caching streak.

How to check
A geochecker is available here on Project-GC. Note: It may take up to a day or so for Project GC to update with your most recent finds.

PGC Checker

If you fail to supply your cache details or you have not completed the challenge correctly, then your log will be deleted.

Final geocache
Geocache is located near the highway. Please use Puchov Exit and P0 parking. See „Tree Climbing“ attribute and T4. Small size: logbook, pencils, pencil sharpener and xWG. If you have any questions contact the owner by e-mail.

Inspired by Haggis Stroll ~ 150 day challenge streak.

Happy geocaching ;)

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.