Skip to content

This cache has been archived.

Busjaulabi: Arhivēju. Uz jaunām tikšanām un peldēm!

More
<

Tiekamies un peldam Ludzā!

A cache by Busjaulabi, StrelnieksA Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 13 August 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpņotāju tikšanās Lielā Ludzas ezera krastā ar iespēju turpat arī peldēties.


Tā nu ir sanācis, ka Ludzā un tās apkārtnē esam izvietojuši dažus slēpņus. No viesu ierakstiem saprotam, ka tos atrod gan mums labi zināmi slēpņotāji no Rīgas, gan arī, un par to vislielākais prieks, ļaudis no tuvākas apkārtnes. Būsim priecīgi jūs iepazīt klātienē. Cik nu mūsu spēki un pieredze ļaus, varam šo to pastāstīt par slēpņošanas niansēm. Tā kā ne tikai slēpņojam, bet arī peldamies, kur un kad vien varam, tad šis pasākums ne velti notiks pie ezera ar lielisku peldēšanās iespēju. Ņem visu vajadzīgo līdzi!

Tiekamies sestdien, 13. augustā plkst. 19:30! Pasākums ilgs vismaz līdz 20:00. Mūsu pazīšanās zīme: mums līdzi būs nepilnu gadu vecs bērns.

ENG

Meet and greet in Ludza. An easy event for getting to know each other, to share some geo-experiences and enjoy the swimming possibilities nearby.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.