Skip to Content

<

Polednice

A cache by ⅔ of α Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/18/2018
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


bee
 
Polednice je postava, která se zjevuje, překvapivě, v poledne. Dle mnohých se jedná o postavu smyšlenou, avšak důkazy o její existenci se zjevují od raného středověku po teď.
Polednice (lat. známá jako vdaemon meridianus) je označována jako tzv. strašidlo pedagogické. Chápu, mnohým se to může zdát, že jsem si to zrovna vymyslel, ale vybavíte-li si, proč se polednice zjevuje v pravé poledne (dodržení poledního klidu [umlčením řvoucího dítěte]), tak je to dost zjevné.
 
 

Polednicemi bývají nazývány i určité soc. pracovnice, ale u nich vám zmizení dítěte hrozí o hodně méně než zmizení obsahu lednice, ale to bych vám spíš doporučil toto s nějakou probrat osobně, ať vám to potvrdí, či vyvrátí 

 

Vzhledem k aktuálním pravidlům není ze strany ownera žádná možnost kontroly odlovu této cache. Proto jsem umístil do keše dva logbooky, jeden pro ty, kteří vyluští i vylezou (ten menší) a jeden větší pro ty, kteří nevyluští nebo se nechají zapsat (ten větší). Zůstane ten větší logbook prázdný nebo se najdou cacheři s koulema se přiznat ? 

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Tato cache je věnována cacherce beeuskadawe k jejim narozeninám a tímto také vzkazujeme veškeré gratulace

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Veškeré zásluhy ohledně vzhledu a za vykonání alfatestu má tlamik, tímto mu moc děkuji.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.