Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

"Mały keszer w świecie keszy" - wystawa prac

A cache by piętaszek, CopernicusHigh Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 16 September 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 

Już kilka miesięcy minęło od ogłoszenia I Ogólnopolskiego GeoKonkursu dla Dzieci "Mały keszer w świecie keszy”. Z radością informuję, że nadszedł czas na kolejną wystawę prac! Dzięki uprzejmości katowickiej społeczności keszerskiej oraz personelu miejsca wystawy, już niebawem miłośnicy geosztuki będą mogli podziwiać na żywo prace najmłodszych poszukiwaczy w Katowicach! 

Dla przypomnienia: na konkurs nadesłano 34 prace, do wykonania których użyto przeróżnych technik. Obrazy malowane były kredkami, farbami czy pastelami. Dodatkowo wykorzystywano technikę wyklejania bibułą i innymi materiałami. Pojawiły się również prace trójwymiarowe oraz komiksy.  Najczęściej powtarzanym motywem było poszukiwanie keszy na drzewach oraz spływy kajakowe. Zdecydowanie poszukiwania na łonie natury były najczęściej eksponowane w nadesłanych pracach. Kreatywność najmłodszych przerosła oczekiwania organizatora! Widać było, że w każde dzieło dzieciaki włożyły sporo serca i
czasu. Co najbardziej cieszy, to fakt że prace nadeszły z przeróżnych stron Polski. Na Piętaszkowy konkurs rysowały dzieci z Krakowa i okolic, Mikołowa, Kalisza, Torunia, Łodzi, Zabrza, Wałbrzycha, Lubania, Bełchatowa, Jastrzębia-Zdroju, Łukowa, Tychów i wielu, wielu innych.


Zwycięzcy zostali wybrani, nagrody wręczone większości uczestników, a wystawa
pokonkursowa rozpoczęła wędrówkę po kraju. Niedawno mieli ją okazję oglądać keszerzy w Jaśle, a wkrótce zawita do restauracji Sfinx w Katowicach, gdzie prowadząc rozmowy o geocachingu, wymieniając TB i drewniaki będziemy mogli podziwiać prace młodych artystów.


Zapraszam uczestników konkursu wraz z rodzicami, keszerów, zaprzyjaźnionych mugoli i
wszystkim, którym nie obca dobra zabawa w miłym gronie!


Gdzie : Restauracja Sfinx, Aleja Korfantego 5


Kiedy: 16. 09.2017 godz.17:00 -19:00

Additional Hints (No hints available.)