Skip to content

Ferrtualka Virtual Cache

Hidden : 08/31/2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   virtual (virtual)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Via ferrata (zajištěná cesta) je cesta v náročném horském terénu, která je vybavená jisticími fixními lany, železnými stupačkami, případně dalšími umělými pomůckami umožňující i méně zdatným lezcům zdolávat skalní masivy.
První městskou ferratu v České republice založil v roce 2014 známý horolezec Karel Bělina, v současné době čítá celkem 14 cest (+ 1 nástupní), a to v obtížnostech B/2+ až D/3. Více informací naleznete na stránkách ferraty a taky v sousední keši.
A právě zdolání této ferraty bude cílem vaší výpravy, pokud si chcete tuto Virtuální keš zalogovat.CZ: Úkol vážící se k této keši je v zásadě jednoduchý, jeho provedení už ale může být pro mnohé s ohledem na terén 5* trochu obtížnější. Pro možnost logování si tedy stačí si vybrat kteroukoliv z lezeckých cest a pomocí ní se dostat na skalní plošinu nacházející se zhruba uprostřed výšky skály, kde se vám naskytne jeden z nejkrásnějších výhledů na Děčín. Zde je třeba se vyfotit (postačí bez obličeje či jen s nějakým osobním předmětem) u kovové vlajky zády k děčínskému zámku, jak je to ukázáno na níže uvedené fotografii. Netřeba jistě říkat, že bezpečnost by měla být pro každého na prvním místě - ferrata je přístupná jen v jarních a letních měsících, a to za sucha!
Přeji hodně zábavy a skvělých zážitků.

EN: Just add photo of yourself (without face, if you want, or only with a personal item) on the rock platform, as shows picture below.

CZ: Tato Virtuální keš je součástí omezeného množství Virtuálek vytvořených mezi 24. srpnem 2017 a 24. srpnem 2018. Pouze 4.000 cacherů byla dána možnost Virtuální keše vytvořit. Více o této "Virtuální odměně" se dozvíte na Blogu Geocachingu.

EN: This Virtual Cache is part of a limited release of Virtuals created between August 24, 2017 and August 24, 2018. Only 4.000 cache owners were given the opportunity to hide a Virtual Cache. Learn more about "Virtual Rewards" on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)