Skip to Content

<

Šílenství zvané Phall

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 11 February 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

11 February 2020, 18:00 - 19:30

I když to tak za okny nevypadá, tak je zima. Za dřívějších časů to bylo období, kdy počasí vládly mrazy a sníh a obyčejný člověk se snažil zahřát, jak se dalo. Navlékal na sebe vrstvy teplého oblečení a doma pořádně zatopil v peci. Naštěstí dneska máme více způsobů, jak se pořádně zahřát. Jedním z nich je indická kuchyně. Neboť nic vás tak pořádně nezahřeje, jako miska Phallu.

Zvu vás na dlouho očekávaný event Šílenství zvané Phall. Smyslem tohoto eventu je spořádat porci Phallu. Jedná se o extrémně pálivé jídlo, které mnohé restaurace odmítají připravit pro ne-indy. Vedle něho je Kuře Vindaloo dětská přesnídávka. Proto hledám pár dobrovolníků, kteří si ho dají. A aby to nebyl event pro tři-čtyři kačery, tak pro nás ostatní bude připraven Chicken Madras.

Event se bude konat v úterý 11. února 2020 od 18 hodin v nám tak dobře známé restauraci India Thali. Do logu mi napište, zdali si dáte Phall nebo Madras. Cena za jednu porci je rovných 200 Kč a tu posílejte na 2000275599/2010 s poznámkou v platbě "Phall - nick" (bez uvozovek). Čas na to máte do 3. února do 15 hodin. A aby jste měli něco do kamen, tak budu prodávat kus dřeva. Kus za 10 Kč.

Kdy: 11. února 2020 (úterý)
Kde: India Thali
V kolik: 18:00
Délka trvání: 1,5 hodiny
Co s sebou: plechovou pusu
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.