Skip to content

This cache has been archived.

FitReviewer: Zhasneme event z mapy aj takto, aby sa objavili nové. Tešíme sa na ďalšie pokračovania série eventov na cestovateľskú tému. Tento prvý mal naozaj úspech.

Dochádzka:
Na cestách 1: Dolomity
Data from: 2018-04-08 19:10:57 UTC
Event date: 2018-03-27
Will attend: 37
Attended: 42
Missing: 3
Extra: 8

Ďakujeme.

More
<

Na cestách 1: Dolomity

A cache by Adushka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 27 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


... STOP STAV - STOP STAV - STOP STAV ...Ahoj,

pozývame ťa na eventovú sériu "Na cestách", sériu stretnutí a prezentácií s turisticko-cestovateľskou tematikou, samozrejme v spojení s geocachingom.Radi sa spolu s tebou vyberieme putovať za keškami po rôznych kútoch Slovenska, Európy aj celého sveta, horami, dolinami, moriami alebo púšťami. Konkrétne témy a obrazy budú závisieť od zážitkov a postrehov každého prednášajúceho. Mohlo by to byť veľmi pestré, ako je aj pestré naše kešerské spoločenstvo.

Nemáme pripravený zoznam prezentujúcich ani témy, ale vieme, že miesta eventov by sa mohli meniť, aby nevzniklo reťazenie. Nateraz máme predstavu o troch vhodných podnikoch v meste, z nich dva sú aj dog friendly.

Výzva pre každého
Ak máš dobrú tému, pekné fotografie alebo film z tvojho cestovania/putovania, ak si nájdeš čas a máš chuť sa so svojimi zážitkami podeliť, kľudne naváhaj a oslov nás.

Spoločný formát prezentácií
Radi by sme navrhli a zachovali spoločný formát prezentácií, aby tieto akcie mali jasný začiatok aj koniec a neutopili sme sa v detailoch. Formát by mohol pomôcť ako prezentujúcim, tak aj účastníkom.
Téma: Turisticko-cestovateľská tematika v spojení s geocachingom
Trvanie úvodnej prezentácie: Do trištvrte hodiny a max. do 100 fotografií; v prípade filmu časový ekvivalent.
Diskusia: Okolo štvrť, max. pol hodiny.
Záver: Voľné posedenie a bežné eventové aktivity, ukončenie eventu do 2 hodín od jeho začiatku
(Myslíme si, že väčšia časová dotácia je zbytočná. Aj tak nemôžeme povedať a ukázať úplne všetko pekné a zaujímave z ciest a pri väčšej záplave slov a obrazu by diváci pravdepodobne prestali danú tému sledovať.)

Tešíme sa na teba, tvoje postrehy, komentáre ako aj na ďalších prezentujúcich!
schevka+Stano, JaSaHram a Sprievodca


Na cestách 1: Dolomity - turistika a keškovanie s dieťaťom
Prezentuje: Adushka
Dátum a čas: utorok 27. marca od 18,00
Ukončenie: do 20,00
Miesto: Reštaurácia na súradniciach, väčší salónik (upresnené podľa WA logov)
Vstupné: 1€/dospelú osobu (na prenájom miestnosti)

Popis eventu:
Adushka nám príde porozprávať o tom, ako s Rikitanom a BanDitou strávili prvý septembrový týždeň roka 2017 turistikou a keškovaním v Dolomitoch (Taliansko). Adushka: "Tento prvý týždeň sme mali základný tábor v Lorenzago di Cadore (východná časť Dolomitov), takže vám dám pomocou fotiek a môjho rozprávania tipy na výlety a turistiku s dieťaťom práve v tejto oblasti. Naša dovolenka bola pestrou zmesou turistiky a geocachingu, a tak môže inšpirovať každého z vás :) Porozprávam o okolí jazera Lago di Centro Cadore, jazere Misurina, Tre Cime, Sappade a bunkroch okolo sedla Kreuzbergpass."

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.