Skip to Content

This cache has been archived.

JaSaHram: Tak zas niekedy niekde... vdaka za ucast a pekne logy.

More
<

Na cestách 3: Sedem Emirátov

A cache by JaSaHram Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, April 25, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahojte,


pozývame ťa na tretí event zo série "Na cestách" - stretnutí a prezentácií s turisticko-cestovateľskou tematikou, samozrejme v spojení s geocachingom.

Na cestách 3: Sedem Emirátov - teplúčko a slnečno
Prezentuje: JaSaHram
Dátum a čas: streda 25. apríla od 18:00
Ukončenie: Do 20,00
Miesto: Reštaurácia Amélia na súradniciach, je to overená kvalita už zopár eventami. Robia dobrú pizzu a majú aj výčap s kofolou a pivom, a varia aj nejaký čaj. Prosím objednajte si jedlo a pitie pred začatím prezentácie, aby sme mali cca 45 minút kľudu na prezentáciu.

Popis eventu:
JaSaHram príde porozprávať o tom, ako sa dá tráviť voľný čas v Spojených arabských emirátoch - či už nakupovaním, lyžovaním ale hlavne keškovaním. Porozprávame si o tom, ako to tam s keškovaním funguje, o keškách v meste a parkoch, porozprávam zážitky z púšte, aj o tom ako sa vyhnúť úpalu, dehydratácii, ale aj kam sa vybrať na pohotovosť, keď to s hydratáciou podceníte. Nezabudnem na cestovateľské rady o tom, ako sa tam dostať, ako cestovať, a aj o hoteloch, plážach, kopcoch, kultúre, zvykoch a podobne.


Radi sa spolu s tebou vyberieme putovať za keškami po rôznych kútoch Slovenska, Európy aj celého sveta, horami, dolinami, moriami alebo púšťami. Konkrétne témy a obrazy budú závisieť od zážitkov a postrehov každého prednášajúceho. Mohlo by to byť veľmi pestré, ako je aj pestré naše kešerské spoločenstvo.

Nemáme pripravený zoznam prezentujúcich ani témy, ale vieme, že miesta eventov by sa mohli meniť, aby nevzniklo reťazenie. Nateraz máme predstavu o troch vhodných podnikoch v meste, z nich dva sú aj dog friendly.

Výzva pre každého
Ak máš dobrú tému, pekné fotografie alebo film z tvojho cestovania/putovania, ak si nájdeš čas a máš chuť sa so svojimi zážitkami podeliť, kľudne naváhaj a oslov nás.

Spoločný formát prezentácií
Radi by sme navrhli a zachovali spoločný formát prezentácií, aby tieto akcie mali jasný začiatok aj koniec a neutopili sme sa v detailoch. Formát by mohol pomôcť ako prezentujúcim, tak aj účastníkom.
Téma: Turisticko-cestovateľská tematika v spojení s geocachingom
Trvanie úvodnej prezentácie: Do trištvrte hodiny a max. do 100 fotografií; v prípade filmu časový ekvivalent.
Diskusia: Okolo štvrť, max. pol hodiny.
Záver: Voľné posedenie a bežné eventové aktivity, ukončenie eventu do 2 hodín od jeho začiatku
(Myslíme si, že väčšia časová dotácia je zbytočná. Aj tak nemôžeme povedať a ukázať úplne všetko pekné a zaujímave z ciest a pri väčšej záplave slov a obrazu by diváci pravdepodobne prestali danú tému sledovať.)

Tešíme sa na teba, tvoje postrehy, komentáre ako aj na ďalších prezentujúcich!
schevka+Stano, JaSaHram a Sprievodca

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

70 Logged Visits

Write note 1     Archive 1     Will Attend 35     Attended 30     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 5 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.