Skip to content

This cache has been archived.

Rikitan: Archivujem. Škoda, taký dobrý event to bol. Dlho nevydržal, škoda preškoda.

More
<

Na cestách 5: Vysoké hory

A cache by Rikitan Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 22 May 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahoj,

pozývame ťa na voľné pokračovanie eventovej série "Na cestách", série stretnutí a prezentácií s turisticko-cestovateľskou tematikou, samozrejme v spojení s geocachingom.
Na cestách 5: Vysoké hory - ako loviť kešky vo vysokých nadmorských výškach
Prezentuje: Rikitan
Dátum a čas: utorok 22. mája od 18,00
Ukončenie: do 20,00
Miesto: Reštaurácia na súradniciach, menší salónik (s limitom na počet WA logov)
Vstupné: 1€/dospelú osobu (na prenájom miestnosti)

Popis eventu:
"Pri plnení niektorých výziev (challenge kešiek) som narazil na rôzne podmienky, napríklad aj na potrebu odloviť krabice vo výškach nad 3 000 metrov. Má vôbec zmysel o tom uvažovať? Je šanca sa tam dostať? Obrátil som sa na niekoľkých z nás, ktorí už majú čo-to pochodené, dozvedel sa pri pive zopár zaujímavých vecí, ale predsa - rád by som tieto informácie posunul aj ďalej. Napokon Rikitan súhlasil, že ešte do leta by mohol k téme dačo porozprávať." (Sprievodca)
Rikitan: "V dnešnej edícii cestovateľských eventov sa zameriame na tipy, ako loviť kešky vo vysokých nadmorských výškach. Chceš mať odlovenú kešku nad 3 000 metrov nad morom? Či dokonca štvortisícovku? Ako sa treba na takú vysokohorskú turistiku pripraviť? Akú výbavu kešer potrebuje a na čo by nemal zabudnúť? A kam sa má vôbec vybrať, ktoré kešky sú dosiahnuteľné?
Nováčikom poradíme, skúsenejších pobavíme.
Tešíme sa na vašu účasť!"

Radi sa spolu s tebou opäť vyberieme putovať za keškami po rôznych kútoch Slovenska, Európy aj celého sveta, horami, dolinami, moriami alebo púšťami. Konkrétne témy a obrazy budú závisieť od zážitkov a postrehov každého prednášajúceho. Mohlo by to byť veľmi pestré, ako je aj pestré naše kešerské spoločenstvo.

Výzva pre každého
Ak máš dobrú tému, pekné fotografie alebo film z tvojho cestovania/putovania, ak si nájdeš čas a máš chuť sa so svojimi zážitkami podeliť, kľudne naváhaj a oslov nás.

Nemáme pripravený ucelený a konečný zoznam prezentujúcich ani témy, ale vieme, že miesta eventov by sa mohli meniť, podľa dohody a chuti prednášajúcich. Nateraz máme predstavu o troch vhodných podnikoch v meste, z nich dva sú aj dog friendly.

Spoločný formát prezentácií
Radi by sme navrhli a zachovali spoločný formát prezentácií, aby tieto akcie mali jasný začiatok aj koniec a neutopili sme sa v detailoch. Formát by mohol pomôcť ako prezentujúcim, tak aj účastníkom.
Téma: Turisticko-cestovateľská tematika v spojení s geocachingom
Trvanie úvodnej prezentácie: Do trištvrte hodiny a max. do 100 fotografií; v prípade filmu časový ekvivalent.
Diskusia: Okolo štvrť, max. pol hodiny.
Záver: Voľné posedenie a bežné eventové aktivity, ukončenie eventu do 2 hodín od jeho začiatku
(Myslíme si, že väčšia časová dotácia je zbytočná. Aj tak nemôžeme povedať a ukázať úplne všetko pekné a zaujímave z ciest a pri väčšej záplave slov a obrazu by diváci pravdepodobne prestali danú tému sledovať.)

Tešíme sa na teba, tvoje postrehy, komentáre ako aj na ďalších prezentujúcich!
schevka+Stano, JaSaHram a Sprievodca
Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.