Skip to content

AR_ My, počítačom opálení Mystery Cache

This cache has been archived.

T:-*J: Bohužial, táto keška bola vytvorená v HP Reveal a momentálne neexistuje spôsob ako ju zachovať. Fyzicky bola odstránená 23.6. Ďakujeme za návštevu, možno niekedy nabudúce :)

More
Hidden : 09/04/2018
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Listing pri mysterke je obyčajne o tom, že z neho vylúštiš, kde sa keška nachádza. Ale táto je iná - všetko potrebné sa dozvieš na stage - POKYNY SÚ NA VRCHNÁKU Z VNÚTORNEJ STRANY. Jediný poznatok potrebný z listingu je vzorec na výpočet finálnych súradníc (nájdeš vo waypoints); prípadne môžete využiť aj checker. Nápoveda o tom, čo ťa čaká, je v názve. Ak si sa ešte s AR nestretol, odporúčam začať s inou keškou.


1. STIAHNI SI APLIKÁCIU DO MOBILU

Na vytvorenie tejto kešky bola použitá platforma HP Reveal. Jej odohratie je možné iba prostredníctvom bezplatnej aplikácie pre systém iOS⇗ alebo Android⇗. Kliknutím na odkaz sa dostaneš do obchodu príslušného poskytovateľa, kde si môžeš bezpečne a zadarmo nainštalovať túto appku.

2. DAJ [FOLLOW] PROFILU GC7X855

Otvor si HP Reveal v mobilnom telefóne. Cez [Discover Auras] vyhľadaj profil [GC7X855], otvor si ho a klikni [FOLLOW]. Hotovo. Teraz vidíš náhľady verejných áur tejto kešky. Netreba ich otvárať ani spúšťať, automaticky budú reagovať.

3. ZAPNI DÁTA A VYRAZ NA LOV

Si pripravený na odlov kešky! Vyraz na stage, kde sa dozvieš všetko potrebné.
Ďalšie informácie v slovenčine o AR keškách nájdeš tu. Postupne tam pribúdajú návody pre hranie a vytváranie AR hier v rôznych povolených aplikáciách.

Táto keška je súčasťou experimentu, ktorý umožňuje využitie aplikácií na tzv. rozšírenú realitu (po anglicky Augmented Reality (AR)) na nájdenie kešky. Na konci experimentu Geocaching HQ rozhodne, či táto keška dostane výnimku alebo bude archivovaná. Geocaching HQ si vyhradzuje právo archivovať túto kešku kedykoľvek, ak sa zmenia podmienky. Ak si túto kešku našiel a rád by si podal spätnú väzbu o tvojej skúsenosti, prosím vyplň tento dotazník.

This cache is part of an experiment that allows the use of Augmented Reality (AR) apps to find the cache. At the end of this experiment, Geocaching HQ will decide if this cache will be grandfathered or archived. Geocaching HQ reserves the right to archive this cache at any time if conditions change. If you have found this cache and would like to give feedback on your experience, please fill out this survey.

Additional Hints (No hints available.)