Skip to content

Tělo-Mysl-Zdraví - Naše tělo Event Cache

This cache has been archived.

ptakopysk1: je na čase udělat uvendu pápá :-)

More
Hidden : Tuesday, 22 January 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

22 January 2019, 00:00 - 13:00

KDE: v KD U Boudů

KDY: 22.1.2019  19.30-21.00 hod

KOLIK25,- Kč  (zalogování zdarma)

CO ZA TOCWG dle vlastního výběru ze zásob ownera, CWG směnárna a především večer na téma  "Naše tělo z pohledu celostní terapie" v podání celostního terapeuta Michala Koláře, aneb jak vzájemně souvisí stav těla a mysli, jak ovlivňují naše zdraví ...


 


Jak ( ne ) funguje člověk - jak již samotný název přednášky napovídá, zaměříme se na to, jak náš energetický stav ovlivňuje naši psychiku a naše tělo. Zjistíme, že součástí naší výbavy není jen hmatatelné tělo fyzické, nýbž i jemněhmotná těla další. Znovu objevíme to, co věděli již staří číňané a indové - a sice kterak systém čaker a meridiánů vyživuje a v činnost uvádí naše fyzické tělo. Jak funguje náš mozek, který v sobě obsahuje jak mužskou, tak i ženskou energii, takže energeticky jsme vlastně oboupohlavní bytosti. A dojde i na skandální odhalení, proč se nám při pohledu nahoru podlamují kolena.


Michal Kolář ( nar.1972 ) původní profesí masér a fyzioterapeut. Umění masáží vystudoval u Stanislava Flandery a prof MUDr. Ivana Dylevského v Praze. Ve velké oblibě má zejména masáže lymfatické. Fyzioterapii – metodu Ostecompact vystudoval u Clauda Fossairta. A když mu ani tohoto nebylo dosti vydal se objevovat netušené možnosti Kineziologie – One Brain autorů Daniela Whitesida a Gordona Stokese. Zde došel až na úroveň instrukrora metody ( česky „učitel terapeutů“ ) Po čase rozšířil své pole působnosti o konstalační terapii a fytoterapii. Coby terapeut působí už 15 let. Michal rád píše články a přednáší. Z obsahu jeho článků je zřejmé, do jaké míry Michala oslovila mytologie a astrologie. V rámci volného cyklu Probouzení těla pořádá autorské pracovní terapeutické semináře na nejrůznější témata, např. Jídlo, strava, výživa aneb po čem hladoví vaše Tělo a Duše, Peníze, cena a ohodnocení, anebo Dýchání a stabilita v životě – fyzická, mentální a emocionální. Michal má rád operu – zejména tu barokní od Vivaldiho a Haendela, rododendrony a azalky, pěstuje tibetské orchideje a rád vaří na motivy a podle italské a španělské kuchyně. Po většinu času svého života žije a tvoří v Praze.


Additional Hints (No hints available.)