Skip to content

<

PKP Poronin

A cache by Cezex Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/23/2018
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Skrzynka z jedyneczką.

 

 

 

Geneza: bardzo ważna związkowa konferencja. Bardzo, bardzo. Kaca leczyłem dwa dni. Była ona w zeszłym roku, ale skoro już tę skrzynkę posadziłem to wypadałoby ją w końcu puścić.

 

O miejscu: dwutorowa stacja klasy lokalnej zarządzana przez PKP PLK zlokalizowana tuż przed Zakopanym. Gdyby nie pobliski kurort to zapewne dawno by została zlikwidowana wraz ze stanowiskiem pracy dyżurnego ruchu, który za dużo tu nie ma do roboty przez to że sama linia jest częściej zamknięta/modernizowana niż otwarta. Pomimo niskiej klasyfikacji tej stacji posiada ona ocieplaną poczekalnię przy czym ogrzewanie to raczej słowo umowne, ale i pasażerów tu nie za wielu. Z ciekawostek dodam, że można tu robić niezłe zdjęcie "papieskiego" ezta Newag 14WE, który regularnie tu kursuje.

 

Jak znaleźć skrzynkę: kesz to klasyczny parapeciak zlokalizowany przy podjeździe dla niepełnosprawnych.

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.