Skip to Content

<

Geo Velo Kuldīgā 2019

Hidden : Saturday, 17 August 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

17 August 2019, 10:30 - 11:00

Ē, kolēģi, jautājam vēl trešoreiz: “Vai tiešām neviens nezags šo eventu? Neviens??” Un kur pārējie divi eventi Starptautiskajā slēpņošanas dienā, lai būtu no kā izvēlēties, ko salīdzināt un vispār??

 

Nu, ja nē, tad “Geo Velo Kuldīgā 2019” piekto reizi aicina gan pastāvīgos, gan nepastāvīgos klientus, jaunpienācējus un vecbiedrus uz nelielu riteņošanu un Starptautiskās slēpņošanas dienas atzīmēšanu ar velo apli (varbūt kādam trapeci, dodekaedru vai kādu citu sirdij tuvu ģeometrisku figūru, ja organizatoru iedomātais maršruts liksies par vienkāršu), kāda jauna slēpņa atrašanu un šīm nodarbēm cieši uz pēdām sekojošu geo-velo zupu.  

 

Kā jau parasti, būs uz (un vietām ar) velo veicama distance, pat vairākas, būs arī  uzdevumi (šoreiz esam orientējušies uz tādu kā plaģiātisma piekopšanu, kas šur tur jau novērots šajā Latvijas kultūrvēsturiskajā novadā) un pēc tam – saviesīgā daļa.

 

Tiekamies norādītajās koordinātās sākot no plkst.10:30 līdz 11:00, meklējam labākos komandas biedrus, domājam komandu nosaukumus un pēc tam dodamies distancē! Šoreiz, pārmaiņas pēc, starta vieta būs arī gala vieta, tā ka nebūs jāmēģina spēki formulu atlaušanā. Obligātais inventārs –  velosipēds, GPS vai cita navigācijas ierīce un viedtālrunis ar interneta pieslēgumu (diezgan lieki bija šo atgādināt, vai ne?)

 

Zupas nauda - 4 EUR apmērā no cilvēka.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

43 Logged Visits

Write note 7     Will Attend 19     Attended 15     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.