Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Grilovani s Indem 4

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 26 September 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

26 September 2019, 18:00 - 19:00

Je to sotva pár dní, co jsme si pochutnali na indickém grilování. Kus masa připraveného na grillu ve spojení s plackami Naan. Lahůdka prostě. I z vašich logu bylo znát, že vám chutnalo a že by jste si dali klidně pokračování. Proč ne, řekl jsem si. Zvu vás na Grilování s Indem 4. Stejné místo, stejný čas a stejně dobré jídlo. To stojí za návštěvu, ne?

Zapište do svých kalendářů termín 26. září 2019, kdy v 18 hodin odstartuji tento event. K jídlu bude k dispozici grilované kuře v marinádě, dvě různě pálivé omáčky, zelenina a placky Naan. To vše za krásných 190 Kč. Platí se dopředu na můj účet 2000275599/2010. Do poznámky uveďte "Thali - váš_nick", abych mohl identifikovat vaši platbu.

To vše by jste měli stihnout do 20. září 2019, abych mohl včas dát vědět panu majiteli, kolik toho má připravit. Dá se přijít i bez jídla, ale věřte, že o hodně přijdete. Ale na co rozhodně nezapomeňte je slušné chování, protože věřte, že majitel nemá problém vyhodit nezdvořáky. ;-)

Soupisku k eventu najdete pod timto odkazem.

Kdy: 26. září 2019 (čtvrtek)
Kde: zahrádka India Thali
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 60+ minut
Co s sebou: hlad a slušné chování
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.