Skip to content

Community Celebration - Geowest garden party Community Celebration Event

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Sunday, 24 May 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

24 May 2020, 14:00 - 17:00

 

Community Celebration Event

Geowest garden party

 

 

 

 

Pojďme společně oslavit 20. výročí geocachingu v příjemném areálu Rolava.

 

O co jde? 

 
Celebration Event je speciální typ eventu, který je oslavou 20. výročí geocachingu. Tyto eventy se konají po celém světě v období od 2. května 2020 do 31. prosince 2021. Za účast na této akci získáte unikátní ikonu do svého profilu.

 

 Stejný typ eventu bylo možné získat jen v roce 2010 při oslavě 10. výročí geocachingu tehdy známém pod názvem Lost and Found Event Cache, eventy nesly název 10 Years!

 

Kdy: v neděli 24. května od 14:00 do 17:00

Kde: Akce se bude konat v altánku na ostrově v odpočinkovém areálu Rolava. 

CWG: Budou za klasickou cenu 10 Kč. Jako na GIFFu budou opět obě verze CWG – klasické i barevné. Do logu prosím uveďte o jakou verzi máte zájem a počet kusů! 

 

Program

  

Oslavu 20. let geocachingu jsme pojaly v duchu zahradní párty. Tedy budeme rády, když každý donese nějaké drobné občerstvení a podělí se i s ostatními. 

Co přinést?

Vezměte prostě něco dobrého na zub, co byste si vy dali na oslavě. Např. jednohubky, chlebíčky, klobásky, křupky, tyčinky něco sladkého - koláč, bábovku, buchty a třeba i něco na přípitek (pouze pro vlastní konzumaci).

 

Vyhlašujeme fotosoutěž!

 

Do 23. května zašlete na email: dacinka.geo@gmail.com vaše soutěžní fotografie, které chcete přihlásit. Fotografie budou na eventu vystaveny a účastníci budou moci hlasovat pro nejlepší snímky a rozhodnou o vítězi. Výherce získá zajímavou geo výhru a samozřejmě nehynoucí slávu. Za jeden nick, můžete přihlásit až 3 soutěžní fotografie.

Jakou fotku vybrat?

Fotka musí mít geocachingovou tématiku, tedy by měla být pořízena při odlovu nějaké kešky či návštěvě eventu. Vítané budou vtipné momentky, neotřelé úlovky, fotky z hezkého prostředí nebo se třeba pochlubte na co zajímavého jste během odlovu narazili. Při procházení alb a výběru těch správných fotek si připomenete, jaké krásné chvíle jste při geocachingu strávili.

 

Lanové centrum Rolava

 

V těsné blízkosti altánu na ostrově se nachází i nové lanové centrum, které se bude líbit především dětem. Centrum je tvořené věží, kterou se děti dostanou dovnitř, a tři prostory, kde najdou místo na odpočinek, houpání a poskakování, a zcela na vrcholu pak prostor, odkud mohou pozorovat celý areál. Za drobný poplatek se budou moci děti vyřádit. 6-15 let 30 Kč/30min. od 15 let 50Kč/30min.

 
 Případné další body programu budeme v průběhu doplňovat.
Těšíme se na vás
Lasička.cz a Dacinka

 

Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

 

Additional Hints (No hints available.)