Skip to content

This cache has been archived.

Milka_Badwolf: Kopa posprzątana na wielu różnych ścieżkach. Oby ten stan utrzymał się jak najdłużej ;).

More
<

(Daj) KOPA śmieciom

A cache by Milka_Badwolf Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 04 July 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

04 July 2020, 10:00 - 15:00

Wydarzenie CITO [ang.Cache In Trash Out] (Wrzuć Skrytkę, Wyrzuć Śmieci) jest inicjatywą ekologiczną realizowaną przez społeczność miłośników Geocachingu. Jej głównym celem jest sprzątanie i ochrona terenów zielonych, aby można było się nimi cieszyć podczas poszukiwania skrzynek. Podczas tego rodzaju spotkań uczestnicy zajmują się przede wszystkim zbieraniem śmieci, usuwaniem szkodników, budowaniem budek lęgowych dla ptaków, sadzeniem drzew i innych roślin oraz wyznaczaniem szlaków turystycznych.

Zapraszamy na spacer na świeżym powietrzu podczas którego będziemy podziwiać uroki Biskupiej Kopy. W trakcie spaceru pozbieramy śmieci leżące na Biskupiej Kopie. W miarę możliwości prosimy o zaopatrzenie się we własne rękawiczki i worki na śmieci.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 lipca 2020 r. o godzinie 10 na parkingu (waypoint "parking"). Tam wpiszemy się do logbooka, możliwość wymiany trackabli, PWG, opowieści o nowinach w świecie keszerskim. A jak już wszyscy się zbiorą wyruszymy w górę. Koniec eventu przewidziany jest około godziny 15:00 ale najlepiej zrezerwować sobie cały dzień :) 

Przewidywana trasa:

Prosimy być zaopatrzonym w coś do picia i jedzenia. Pamiętajcie o wygodnych butach i ubiorze odpowiednim na wyjście w góry. 

Ze względu na sytuację jaka panuje w naszym kraju, zachowajmy bezpieczny dystans lub miejmy założone maseczki na twarzy. Jeśli nie czujesz się dobrze lub masz podstawy aby podejrzewać, że jesteś zarażony korona wirusem – zostań w domu, nie narażaj innych.

Uwaga!
Za udział w CITO każdy uczestnik po zalogowaniu spotkania otrzyma pamiątkę (znaczek) do profilu - CITO 2020 - Sezon 1. 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.