Skip to content

CITO SKOKY 2024 - Jaro Cache In Trash Out® Event

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching Event! The date of the Event has passed. We automatically archive Events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived Events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Sunday, 28 April 2024
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

28 April 2024, 09:30 - 13:30

CITO SKOKY 2024 - JaroRád bych vás pozval na další z řady CITO eventů ve Skocích. Doufám, že se opět sejde pár nadšenců a společně se nám podaří pro toto jedinečné místo udělat kus práce. Úkoly budou dá se říct klasické. Zaměřené hlavně na to, aby nám Skoky a jejich místní naučná stezka nezarostly náletovými dřevinami. Možná se najde i nějaká práce okolo kostela, v Gasthausu, na hřbitově či jinde.

Skoky poblíž Žlutic, dříve též Mariánské Skoky, německy nazývané Stock či Maria Stock jsou poutním místem a bývalou obcí s dominantou poutního kostela Navštívení Panny Marie. Místo samotné má velmi pohnutou historii o níž si můžete přečíst zde:
https://www.skoky.eu/clanky/genius-loci/genius-loci/

Skocký krajánek:


Pro každého, kdo se zůčastnil či zůčastní svého pátého eventu ve Skocích, bude přichystaný malý dárek v podobě tématického CWG. Tyto CWGčka nejsou za účast jako takovou, nedají se koupit a ani si nemůže říci kolik jich chcete. Je to bonus a poděkovaní pro pravidelné brigádníky!
Souhrn informací:


Kdy: Neděle 28.4.2024 od 9:30 hod do přibližně 13:30 hod
Kde: Skoky u Žlutic - Maria Stock ... https://www.skoky.eu/
S sebou na úklid: Rukavice, nůžky, pily a ideálně i křovinořezy
S sebou pro sebe: Dobrou náladu a něco k snědku. Koncem eventu si můžeme udělat oheň, posedět a něco k obědu opéct. Na místě bude pití a možná přivezeme i něco menšího k snědku. Minimálně teče pitná voda ;-).

Po skončení eventu si Skoky můžete důkladně prohlédnout. Kostelní služba bude přítomna a věřím, že nám zodpoví jakýkoli dotaz.

Upozornění: Eventu se každý účastní na vlastní nebezpečí.


Additional Hints (No hints available.)