Skip to Content

STF (shared, public)

List Owner: Donachiel

Is this List useful? Be the first to rate this Bookmark List!

aneb kam jsem nedoběhl včas :)))

Results per page:

X   GC Code Cache Name  

GC3XEQB Event Cache 8 BALL - BRNO (11/25/2012)
  Luxusní eventík..  

GC2MWJT Traditional Cache Frantisek Basny
  **STF**
Tak tady se pridávám k té bande zhýrelcu z vetrova co z Geopiva ani motory nestacili ohrát a k plnému výkonu je hnali. Ze zadního sedadla telefonoval, nahánel navigoval, posilnen pivkem sic zjemnená pilotáž, lec velmi nebezpecná. Nicméne Nicolasi po prectební tvého logu se cítím mírne pohoršen, neb ta slova co jsi prirknul mne, nevypadla z mých úst, ale budiž.:)) ***Sinuhetovi tedy omluva, ale v zápalu behu, popadání dechu :))) a zároven velká gratulace, proste tady se vedelo že bude první at tak ci jinak :)) nicméne, grupa bláznu co nocí letela, lesem bežela, ke keši se zbesile rítila a je pravda že tohle videt tak asi zhasnu a zmizím do tmy taky a navíc ani nedutám :))))))) ale kdo jiný by tam ted bežel :)) Psala se preci streda:)))

Díky moc za tuhle krabicku, díky grupe za super zábavu a díky proste všem. tenhle vecer byl zase úžasnej!

Jen jedno mne mrzí, že IvPe se ztratili, príšte lepší organizace musí probehnouti!
 

GC2A6B3 Traditional Cache Futurum
  A tak odcházející Sinuhet potešil i poradil.. ale cekal jsem že budu dál vzadu. i tak díky.  

GC294C3 Traditional Cache Kostel sv. Floriana
  I když gumy rvaly, semafor blikal zurivou diskotéku a navigátor Chrosta supel s madlem v ruce.. prece až druzí:)))) ale prece...  

GC2GW06 Unknown Cache Mlyn - spol. hra
  A mám te, hledel jsem, myslel jsem, nevedel jsem, víno otevrel jsem a dál hledel jsem, zahlédl jsem, prece není takhle........je to takhle.. verifikace a nic. .... kde já jsem jen.. ahaaaa já to otocil :)) malá chybka napodruhé ha.. zelená.. tak a jedééém.. a ejhle STF je tu :)) proste nekteré veci jsou nejvíc skryty a popravde mi to hodne pripomelo jednu jak každej rekl easy keš... :))

Nekdy hledání složitostí ztrácí smysl tamkde by to clovek nejméne cekal a chtel za každou cenu vyhrát :)))
 

GC2HBBB Unknown Cache Rucni prace - pleteni
  Pleteme, pleteme.. super finálka..  

GC2EYNW Unknown Cache Soutok
  A prece se tam ženu, ale Sinuheta nepredeženu :))) super luštení, rychlý odlov na jedno šáhnutí,.. proste rychle levne a precizne:))))  

GC2GBX3 Unknown Cache Vinohradsky GC/TB Hotel
  ***STF***
Tak tahle uloha mne velmi, ale velmi potešila, v noci v té grupe a po pivu myšlení nula, ale dnes když jsem se nato kouknul proste parádní luštenícko. tohle je presne styl co mám rád. Je pravdou že jsme puvodne zamýšleli metodu BF a taky se o ni pokoušely a netušil jsem kolik se dá v okolí najít v cerstve zasneženém lese pred pulnocí stop, ale lidských :)) asi jsme nocní národ:)) nicméne, konecný efekt se dostavil s Puczmelounem a díky jemu za osvobození. Díky Ownerovi k opravdu povedené mysterce i provedení finálky. Mooooc se mi líbila tahle kešule.. :)) a tím víc, že i odlov probíhal s touhle bandou streštenou, bláznivou :)))
 
Total Records: 8 - Page: 1 of 1 - < Prev   <<   <[1]>   >>   Next >

Advertising with Us

Return to the Top of the Page