Skip to Content

View Geocache Log

Attended weri.cz attended Vodni bitva na hore Vitkove - Flash mob Meet

Saturday, July 16, 2011Hlavní město Praha, Czechia

#2034 14:00
Všichni k tomuto eventu píší jen samá pozitiva, tak já to zkusím jinak, vyzdvednu eventová negativa

1) Organizátor zvolil špatne datum eventu. Nejen, že se netrefil o dva dny na presný datum konání bitvy, ale navíc se trefil presne na datum, kdy jsme stehovali Koudyho, takže po dopoledním stehování, kdy jsme tahali "tuny krámu" (Koudy promine ) po schodech ze tretích pater sem a tam, jsme byli "úplne mrtví" a ješte nás cekal nejaký boj do poslední kapky [s]krve[/s] vody.

2) Místo bitvy bylo zvoleno špatne. Proc vodní bitvu na kopci, kde není žádný prístup k vode? Co jsem slyšel od úcastníku bitvy, co nesli hektolitry vody na zádech, tak velká cást z nich od této akce trpí bolestí zad, prípadne se pod tíhou záteže zlomili ve dví. Naštestí díky bodu 1) jsme se Zeggou meli k dispozici dodávku po stehování, tak jsme do ni naložili rudl a na nem dva 25 litrové kanistry. I když jsme autem dojeli do nejblíže, tak ten vejšlap do kopce byl za trest.

3) Na místo bitvy byl zákaz vjezdu. Tudíž po pokutování prvního vozu husitské vozové hradby policií CR byl celý konvoj otocen a zustal pod Vítkovem. Tak bylo husitum zabráneno, aby využili jejich hlavní zbran, což zaprícinilo jejich porážku.

4) Sám organizátor nadržoval križákum (v jejichž radách ciste náhodou bojoval jeho syn, to je ale asi jen náhoda ) a husitské vojsko nazýval "chudinská cházka"

5) V rámci nadržování križákum bylo chudákum husitum prirknuta horší pulka hrište. Nejen, že husité museli útocit do mírného kopce. Ano, opravdu byl tábor križáku ve vetší nadmorské výšce (zmereno presnou nivelací-kdo se chce se mnou hádat, že to tak není, tak at predloží dukaz o vzdelání v oboru geodezie, což já velice rád také doložím. PS: nedádejte se se stavarem ), což je nerespektování dejin, kde to bylo naopak. Navíc husité útocili s vypetím sil do kopce, križáci to meli na pohodu z kopce.

6) Navíc jak ví každé malé díte, tak voda tece z kopce. Takže všechna voda, co byla prolita behem bitvy, ztekla do husitského tábora a tím zpusobila vetší promocení husitského erbu a tím porážku husitu.

7) Organizátor musel sabotovat vybavení husitu (asi behem stehování, kdy zustalo nehlídané v mém báglu), konkrétne vodní bomby, protože jejich funkcnost byla znacne omezena a po hození na križáky nedetonovaly . Nevím cím to je, ale když je križáci házeli zpet, tak fungovaly

8) Nekterí križáci byli tak zákerní, že schválne utíkali, když jsem se k nim blížil s barelem plným vody nad hlavou. Zvlášte jedna kacerka me naštvala (jmenovite droping), že jsem ji nedohonil

9) Mezi husity se zámerne vpašovali nejakcí križáci a když husité zacali zpívat "Kdož sú boží bojovníci", tak schálne zpívali mimo rytmus a falešne, tak co celé díky nim znelo celkove strašne falešne.

10) Križáci nectí osobní vlastnictví a kradli husitské barely, ale co od nich cekat, když bežne grilují ceské vlastence na hranicích v Kostnici...

11) Na celé akci, i když se jednalo o "rekonstrukci" bitvy, nebyl jediný doktor, žádný zdravotní dohled. Je jen velké štestí, že nikdo neprišel k úhone.

I když mela tato akce výše zmínené nedostatky, tak si dovolím príjít na její další rocník, abych mohl zkontrolovat jejich odstranení

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page