Skip to Content

View Geocache Log

Found it VeeN&Julcek found DSGC #001 DARK SIDE OF GEOCACHING

Saturday, August 19, 2017Královéhradecký kraj, Czechia

Odvrátená strana prečo neskúsiť sme si povedali doma a začali prípravy, dať dokopy v správny deň osem šialencov bola iba jedna z prvých úloh, nakoniec výber padol na 19-teho, prečo neosláviť najväčší geokešerský sviatok - Medzinárodný deň geocachingu práve takto. Zaistit vhodné auto - dvoje posuvné dvere, ako nevyhnutná výbava nakoniec perfektne zvládol miro53, o logistiku a management a nakoniec aj o volant na celej trase (ja by som odkvecol podstatne skor) sa postaral 3L1T4 za podpory mobilu a nahratej trasy s keskami a GPS a hlasovej navigácie 53-ky. Presun na štart začal už v piatok od 20:30 hod., kým sme dali celý tím dokopy do jedného auta tak bolo 22:10 a "KPK" vyrazilo smer Češov. Male občestvenie a 4:42 začala oslava sviatku slávnostným prvým zápisom, resp. razítkom KPK (veľmi malé aby sme šetrili miesto). Tak nejak samo od seba sa vytvorili (podľa sedenia?) dve úderné skupinky - prvá lavica mariob01, mirog1, Kubo111 a druhá nafah, Mr.BIG-PB a moja drobnost sme postupne logovali pod spolocnym nickom "KPK". pekne nam to prvá formácia ukázala na prvých 50 kusoch ako na to, odskákali si hľadanie pod svetlom čeloviek a mokrý, popršaný terén, ale išlo to pekne a výzvu sme prijali a dali sme za našu druhú úderku druhú 50ku v LEPŠOM čase ;-). a tak to išlo aj daľej, kešky pribúdali a morál a prvotné nasadenie nám postupne klesalo, ale nedali sme sa a išli sme ako dobre mazaná mašinka, proste paráda a niake tie popŕhlené nohy, vyplašené osy, muchy, mravce, ruky od blata nás nemohli predsa zastaviť v našej úspešnej ceste k poslednej krabke.
celá séria tak akosi v pohode ubehla v dobrej pohode a poriadnom nasadení a som veľmi rád že owneri nám takúto lahôdku nachystali a ešte radšej som, že aj ja som mohol v tak super tíme (nebudem ich opäť menovať) absolvovať celú sériu a odkaz pre prvú lavicu - aj tak sme boli lepší, iba sme vás nechali vyhrat aby ste mali radosť ....

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page