Skip to Content

View Geocache Log

Found it VeeN&Julcek found Kvacianska dolina

Sunday, July 1, 2018Žilinský kraj, Slovakia

Predĺžený víkend s plánom navštíviť Školu v prírode na Liptovskej Mare. Začínáme stretnutím na odpočívadle zo zvyškom partie a na základe dôkladnej prípravy následuje návšteva tých "zaujímavých" kešiek po trase.
Výber nemohol zahrnúť všetko čo sa v teréne nachádza, za čo sa ownerom nenavštívených kešiek ospravedlňujem a tiež za tento hromadný log patrí ospravedlnenie ownerom navštívených kešiek, ktoré sme si spoločne užívali.
Videli sme krásne miesta za čo patrí ownerom veľká vďaka, že nás na ne upozornili.
Odpovede a foto sa budem veľmi snažiť v čo najkratšom čase doposlat a prípadne doplniť aj konkrétne komentáre a favoriťáky.
víkend dopadol opäť na jednotku a moja vďaka ešte raz patrí všetkým zapojeným......

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page