Skip to Content

View Geocache Log

Found it holoskawina found Chodź, pokażę Ci muszelkę!

Tuesday, 27 August 2019Podkarpackie, Poland

Po mega w Warszawie mama kazała nam wracać prosto do domu. No to wróciliśmy prosto przez Podlasie i Lublin. Z tym Podlasiem to tak trochę na wyrost, bo województwo nie podlaskie, ale Biała to i owszem. Powrót zajął nam dwa dni, więc nie rozumiem, czemu mama coś tam wydziwiała.
Po drodze skupialiśmy się, jak zwykle przy tej ilości świecących denerwująco ikonek, na keszach rzadszych typów i rozmiarów. Zrobiliśmy też rowerowo dwie seryjki. Może było trochę za gorąco, ale i tak fajnie. Świetne zakończenie wakacji (prawie zakończenie, bo na zakończenie miałem potem jeszcze zawody rowerowe, ale to już nie na temat).
Dziękujemy za skrytkę! (I przepraszamy za zbiorczy log, prosząc o wyrozumiałość - za dużo naszukałem i teraz mama nie nadąża z pisaniem, bo i tak ma dużo swojej papierkowej roboty).

Zalogowano przy użyciu GeoCentral Lite

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page