Skip to Content

View Geocache Log

Found it Mass Turbo found Papieski szlak

Tuesday, 13 August 2019Lubelskie, Poland

Wracając już w wyprawy na Rzeszów tak sobie jedziemy i rozmawiamy o tematach ważnych, tych bardziej, i tych mniej... Między innymi dowiedziałem się kto tak naprawdę jest największym fanem Roberta K. (hahaha) oraz tego, że świat nie kończy się na Roztoczu - na Śląsku też są kesze :D Jedzie się całkiem przyjemnie... Po drodze reaktywowaliśmy dwa kesze Krzemienia - mam nadzieję, że coś to da... ;) W Biłgoraju postanowiliśmy się chwilę pokręcić, chociaż czasu było naprawdę niewiele... Ale skoro miałem kilka keszyków do odhaczenia to wzięliśmy się za robotę! :) Te co były poszły nadzwyczaj gładko, natomiast te, które zaginęły trzeba było reaktywować. Dawniej rozmawiałem z Krzemieniem w tym temacie - wyszło na nasze, a że ja pierwszy byłem na miejscu z pojemnikiem, więc ja ogarnąłem koleżeński serwis. :) Dzięki śliczne za kolejne skrytki w mieście (których i tak jest tu niewiele :( ). Pozdrawiam serdecznie! :)

Proszę tego nie czytać!
Jedna z odznak BadgeGen zmusiła mnie do dłuższego wpisu do elektronicznego logbook'a, a mianowicie odznaka The Author. Tutaj już nie chodzi o samego kesza. Nie chodzi także o przygodę związaną z jego podejmowaniem. Opis ścieżki różnych tropów rozwiązania zagadki też jest mało ważny. Bo co kogoś obchodzi, że człowiek spać po nocach nie może, bo dostał prawdziwą zagadkę-wyzwanie (wielkie dzięki Niuton!). Nie chodzi również o poszczególne etapy multi lub też tego co sądzę o tzw. Wherigo. Zmuszony jestem złapać przynajmniej sto słów, by dostać najwyższe odznaczenie - diament. Być może podchodzi to pod manię. Uważam jednak, że nie ja to wymyśliłem, ale twórca owego odznaczenia. A że chciałbym dostać je jak najwyższe to już inna sprawa. :) Być może jestem ambitny. ;) Jedno jest pewne - chcę to mieć! :D Odznaka jest wirtualna, więc jest ona tylko dla mnie. :)

So many caches, so little time... :(

P.S. Do you want to fight? Try my at http://mass-turbo.mybrute.com

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page