Skip to Content

View Geocache Log

Found it Jedelák found Bunkr (minimuzeum) - HOLYSOV II

Monday, 01 January 2018Plzeňský kraj, Czechia

Date: 1 January 2018
Time: 15:52


Uloveno pod heslem:

One cache a day
Keeps doctors away!


Závěr uplynulého roku jsem strávil smajlíkováním mapy okresu Domažlice a hned první den roku nového bylo potřeba vybarvit políčko kalendáře žlutě pro everyday yellow challenge. A nenechával jsem to až na Prahu, ale s mojí milovanou geopřítelkyní Kočka01 jsme cestou ze Kdyně do Prahy udělali mezipřistání v Holýšově. U bunkru bylo zjištění indicií bez potíží a pak jsme se popovezli, kam to zpevněný povrch dovolil a pak už pešky až ke keši, od níž je pěkný výhled, navíc tou dobou začalo slunce svíit pěkně pod oblačností a obarvilo krajinu dozlatova.

Díky za keš!


Keš hodnotím * * * na GCvote.


In: nic, out: nic


I za tuto keš přispěju 2 Kč na transparentní účet Sportovního klubu vozíčkářů Praha. Staňte se i Vy spojenci sportovců na vozíku. Přispějte za uběhnutý kilometr, vstřelenou branku, nebo ulovenou keš.


Zveme Vás k návštěvě série keší PraGeo.


Visit our PraGeo series.


Visit our Facebook page Geocaching in Prague.


Připojte se ke skupině na Facebooku věnované eventům: Geoeventy (CZ)


Kešujete s dětmi? Tipy na vhodné keše najdete ve skupině Geocaching s dětmi


infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page