Skip to Content

View Geocache Log

Found it J.Kaas & family found Bunkr (minimuzeum) - HOLYSOV II

Thursday, 11 September 2014Plzeňský kraj, Czechia

#2041
Tak ta mi dala! Nejprve jsem měl problém zjistit potřebné indície. Na jihozápadní straně jsem totiž žádnou mříž nenašel. Pouze na severní a jihovýchodní. Jihozápadní strana je totiž zavalená zeminou. No chodil jsem pořád a pořád dokola, ale na té jihozápadní straně jsem prostě žádnou mříž nenašel. Kdybych se ale zamyslel, tak díky hintům u A a B a použitému vzorečku jsem na úvodní souřadnice nemusel, vyhovuje totiž jediná kombinace čísel. No nic. Tak jsem se přesunul k finále, auto jsem nechal na konci cesty před lesem vedle tankodromu a těch pár set metrů jsem za krabičkou došel. Souřadnice, které u bunkry vypadaly velmi rozumně, na finále už tak rozumně nevypadaly. Místo super, ale já stál uprostřed cesty a nejbližší objekty odpovídající hintu byly desítky metrů daleko. Tak jsem je postupně všechny obešel až u jednoho, kde to bylo docela ošlapané, jsem krabičku nalezl. Říkám si, to není možné, takováhle odchylka, ale na nic jsem nepřišel, ani když jsem opakovaně finální souřadnice přepočítával. Když jsem je znovu přepočítal teď doma, tak vidím, že jsem u jedné hodnoty udělal chybu. Nechápu, co jsem včera dělal, už neumím počítat ani do deseti, hrůza... Díky za krabičku která mi dala hoooodně zabrat a dávám modrou stuhu!

P.S. Primární důvod mojí návštěvy byl munzee motel nedaleko, kde byla volná poslední místnost, ideální stav kvůli 5 by 5 . Díky, i tento badge se povedl!

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page