Skip to Content

View Geocache Log

Found it Lindbergh007 found Valecny prumysl v Holysove

Sunday, 07 June 2015Plzeňský kraj, Czechia

LUXUS!
Velmi příjemná nedělní procházka po Holýšově společně s Simon-cz, jeho nejlepším kamarádem mudlou Matějem a managerkou mého volného času .... zakončená krásnou schránkou

Klasická ukázka toho jak to dopadne, když někdo dělá tuto hru s láskou a hlavně za účelem pobavit druhé. První co mě na keši zaujalo byl velmi profesionálně a precizně zpracovaný listing. Nejen barevně sladěné je to moc pěkně .... zaujal mně i ostnatý drát, jako by čnějící do prostoru a také zakulacené rohy, které moc pěkně ladí s celkovým designem listingu. Také si lze všimnout, že owner dělá maximum pro jednoduchost a vstřícnost k lovci - lze vytisknout příjemnou mapu i pomůcku pro zapisování ve formátu *.pdf.
Prostě na první pohled je zde vidět množství energie investované za jedním jediným účelem .... aby se keš líbila, aby potěšila a aby udělala lovci co největší radost. A to se cení. Také je nutno ocenit velmi jednoduchý odlov indícijí, který jsem si já párkrát zkomplikoval rozhodnutím, že indície budu číst z mobilu, což nebyla ta správná volba. Můj inkontinentní mozek totiž zapomněl na stole v pracovně pomůcku k zapisování a tak jsem četl návod on-line z mobilu. Samozřejmně pod palbou slunečního svitu jsem na tom prťavém dipleji občas viděl blbě a až na hlášku mojí managerky typu "Frenk si plete předložku se spojkou..." jsem si uvědomil, že si Frenk nic neplete, akorát čtu managerce zadání z jiné Stages
Dále je nutné zmínit velmi pěknou stylovou schránku a velmi příjemný závěr naší procházky. Kromě naprosto luxusního baráku s výstavou jsme narazili na velmi příjemného průvodce, na množství TB a GC v keši a na kupu CWG.
Ta malovaná schránka je vymazlená, fakt LUXUSNÍ!!!
Takže moc děkujeme za parádní odpoledne a díky za krásnou keš. Šalke fejvhyt point je samozřejmostí ....
PS: Ta pomerančová zmrzka z Holýšova byla také super!

infoA letterbox is another form of treasure hunting using clues instead of coordinates. In some cases, however, a letterbox has coordinates, and the owner has made it a letterbox and a geocache. To read more about letterboxing, visit the Letterboxing North America web site.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page