Uzasne schovana kes (ani jsme necekali, ze kdyz posledni odlov probehl temer pred dvema lety, ze tam jeste bude)...rezava, po sedmi letech, co tam lezi, ale je presne tam, kde ma byt, dva metry jizne od nejvyssiho bodu ostrova...sokujici byl i zapis v logbooku od vcerejsiho ceskeho lovce (doufame, ze odlovi i vedlejsi kes a vyzvedne nas GC)...TFTC za kes, pro jejiz zdolani staci boty.