
CITO Seizoen 1: nog drie weken te gaan!
Gegroet, geocachers! Met nog drie weken te gaan in Seizoen 1 2022 van Cache in Trash Out® is het een goede tijd om te reflecteren op het plezier en de prestaties in het seizoen tot nu toe!
Sinds 1 maart hebben er meer dan 1000 CITO-events plaatsgevonden in meer dan 40 landen! Meer dan 11.000 geocachers kozen ervoor om gemeenschappen over de hele wereld mooier te maken en te herstellen door middel van CITO-events. Ieder event is een bewijs van zorg – voor onszelf, onze gemeenschappen en onze planeet.
Laten we een kijkje nemen bij een paar CITO-tastische hoogtepunten van dit seizoen!
Geweldige groepen
Fantastisch afval
Geocachers aan het werk
Ongebruikelijke vondsten
Seizoen 1 van Cache in Trash Out® begon op 1 maart en eindigt op 31 mei. Als je het souvenir voor Seizoen 1 nog niet hebt verdiend, geen zorgen! Zorg ervoor dat je een CITO-event bijwoont of organiseert op of voor 31 mei.
Later dit jaar komt er nog een souvenir beschikbaar – Seizoen 2 van Cache in Trash Out® 2022! Organiseer een CITO-event of woon er één bij tussen 1 september en 30 november om het tweede souvenir te verdienen!
Cache In Trash Out® (CITO) is een milieu-initiatief gedragen door de geocachegemeenschap. Sinds 2002 heeft CITO bijgedragen aan het behouden van de natuurlijke schoonheid van cachevriendelijke plekken. In die tijd hebben meer dan 363.000 mensen als vrijwilliger meegeholpen bij meer dan 29.000 events.
























