
Creatieve caches: TB-hotels
In deze aflevering van onze serie Creatieve caches verkennen we de gezellige wereld van Travel Bug®-hotels. Deze caches, ook wel TB-hotels genoemd, zijn grotere creaties met veel ruimte voor een trackable of Travel Bug® om even uit te rusten, voordat een andere geocacher hem oppikt om zijn reis voort te zetten. Cache-eigenaren met een talent voor kunst en ambacht tonen vaak hun vaardigheid in TB-hotels met unieke thema’s, decoraties, en zetten ze soms zelfs op als ingewikkelde diorama’s. Bekijk hieronder drie prachtige voorbeelden van dit soort caches en maak plannen om je eigen toevluchtsoord voor trackables te creëren.
1. TB hotel VITAJ
GC6TVHP, D 1 /T 1

Deze grote zeer geliefde traditionele Cache in Tsjechië opent zich tot een TB-hotel van vier verdiepingen. De bovenste twee verdiepingen zien eruit als echte hotelkamers, compleet met bijpassend houten meubilair en de onderste twee verdiepingen hebben veel ruimte voor het achterlaten van trackables.
2. Aloha TB hotel
GC1G3TR, D 1.5/T 1.5

Cachers die deze cache in de staat Washington vinden, zullen een kick krijgen van het oog voor detail in dit TB-hotel in tropisch thema. Het diorama van een tropische hut bevat een palmboom, surfplank en een bord met reclame voor piña coladas die dorstige Travel Bugs® kunnen kopen.
3. TB Hôtel d’Austerlitz ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐
GC7HK4Z, D 1.5/ T 1.5

Nadat ze een code hebben ingevoerd op een kluisje en de sleutel hebben bevrijd, kunnen cachers dit vijf-sterren TB-hotel in Frankrijk ontsluiten en openen. Deze geocache betovert je met zijn leuke snoertjes met lampjes, voldoende ruimte en haakjes om je trackables op te hangen.
Als je een paar van deze hotels zelf zou willen bekijken of misschien geïnspireerd wilt raken om er zelf een te bouwen, is de makkelijkste manier om ze te vinden door een zoekterm in te voeren bij de zoekfilters voor Premiumleden onder “Geocachenaam bevat” op de website Geocaching.com. Goede zoektermen om te gebruiken zijn ‘trackable’, ‘hotel’ en ‘TB-hotel’.